Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)
foil

Secabo FC100 - Ploter Stołowy

Secabo FC100 - Ploter Stołowy

Razem: 37 250,00 zł 45 817,50 zł brutto

Opis

Ploter stołowy Secabo FC100 wraz z oprogramowaniem doskonale pasuje do małych i średnich produkcji seryjnych oraz wzorów wzorniczych. Produkuje duże ilości naszywek, magnesów, oraz galanterii reklamowej. Urządzenie wolnostojące z bardzo cichą pompą podciśnieniową w zestawie, oferuje maksymalną powierzchnię roboczą 78 cm x 108 cm z niezawodnym systemem podsysu. Mata z filcu podkładowego umożliwia płynną pracę nawet przy całkowitym przecięciu materiału. Alternatywą dla noża ciągnącego są dwa narzędzia do toczenia rowków o różnych rozmiarach. Oznacza to, że w zależności od grubości papieru użytkownik bedzie miał pewność, że posiada odpowiednie narzędzie do precyzyjnego wycinania przedmiotów i tworzenia rowków lub krawędzi składanych. Wielojęzyczne oprogramowanie do cięcia DrawCut PRO i wielofunkcyjny system rozpoznawania znaków LAPOS Q 9 w zestawie) ułatwiają profesjonalnę pracę. W zestawie znajduje się również pompa z obudową akustyczną.

 

LAPOS Q to najszybszy i najwygodniejszy na świecie system sekwencyjnego rozpoznawania znaków wielorejestrowych. Papier, karton, naklejki, etykiety i inne nośniki można wycinać dokładnie według konturów w dowolnych formach, a nawet przy użyciu największych działek. Znaki rejestracyjne są odczytywane w poszczególnych segmentach, dzięki czemu precyzja pozostaje taka sama w trakcie przebiegu dużej powierzchni. Zadania obcinania konturów można łatwo odczytać za pomocą kodu kreskowego.

 

W zakres dostawy wchodzi wielojęzyczne, profesjonalne oprogramowanie do cięcia DrawCut PRO dla Windows. Nie tylko niezawodnie obsługuje zadania projektowe i graficzne oraz importuje wiele formatów plików graficznych, ale także kieruje aplikacjami Print&Cut firmy LAPOS Q, w tym automatyczną generacją konturów cięcia i linii rowków dla płaskiego plotera tnącego. DrawCut PRO posiada unikalny algorytm wektoryzacji do konwersji grafiki pikseli na pliki ścieżek i oferuje użytkownikowi obszerne funkcje tekstowe, cieniowania i zarysów.

PayPal