Witamy w Viscar.pl

Viscar.pl prowadzi internetową dystrybucję folii reklamowych. Oferujemy folie ploterowe samoprzylepne, materiały termotransferowe oraz szeroką gamę akcesoriów aplikacji termotransferowych i do Car Wrappingu - dziedziny rozwijającej się w Polsce w ogromnym tempie. Jako wyłączny polski dystrybutor amerykańskiego producenta Stahls, wprowadziliśmy na rodzimy rynek amerykańskie prasy termotransferowe, oraz folie flex, flock i folie do zadruku solwentem, przeznaczone do wykonywania nadruków na odzieży.  Termotransfer i Carwrapping - nasza wąska specjalizacja pozwala nam koncentrować się na naszych celach - dostarczaniu swoim klientom starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych rozwiązań, oraz wspierania ich naszą wiedzą w zakresie użytkowania proponowanych przez nas materiałów.

Zaopatrujemy zarówno klientów biznesowych, jak indywidualnych. Naszą ambicją jest stworzenie wzorcowego modelu obsługi klienta, dlatego służymy naszą wiedzą i pomocą wszystkim naszym klientom. Szczególny nacisk kładziemy także na szybkość dostawy.

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Naszym klientom dostarczamy jedynie najwyższej jakości produkty, wyłącznie renomowanych europejskich i amerykańskich producentów.

Jesteśmy dostępni, prowadzimy biuro handlowe w Warszawie, przy ul. Konduktorskiej 4. Naszym klientom oferujemy również warsztaty i szkolenia, oraz prezentacje nowości sprzętowych i materiałowych.

Marka Viscar.pl jest własnością firmy Interspin i została stworzona tak, aby zaoferować jasne zasady zamawiania i zakupów, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów car wrappingu i termotransferu.