Secabo T60 II - Ploter Tnący
search
  • Secabo T60 II - Ploter Tnący
  • Secabo T60 II - Ploter Tnący
  • Secabo T60 II - Ploter Tnący
  • Secabo T60 II - Ploter Tnący
  • Secabo T60 II - Ploter Tnący

SECABO | Ploter T60 II

6 700,00 zł netto
8 241,00 zł brutto

Ploter tnący do cięcia folii wyposażony w system pozycjonowania wydruki LAPOS Q

Ilość
czas realizacji zamówienia od 7-14 dni
help_outlineZapytaj o produkt
SECABO | Ploter T60 II

SECABO | Ploter T60 II

 

Plotery tnące Secabo T60 II oferują nowoczesne automatyczne funkcje, które są idealne do pracy na dużych powierzchniach i do obróbki dużych ilości z profesjonalną jakością. Funkcja automatycznego wykrywania nośników konfiguruje oprogramowanie do szerokości włożonej folii. Podświetlany wyświetlacz LCD i duże żelowe przyciski zapewniają prostą i wygodną obsługę. Ploter Secabo T60 II obsługuje nośniki o maksymalnej szerokości 72 centymetrów i maksymalnej szerokości cięcia 63 centymetrów. Zestaw zawiera oprogramowanie tnące DrawCut PRO dla Windows oraz stabilny stojak wyposażony w uchwyt na rolkę i praktyczny koszyk na zatrzask. Dostępne opcjonalne oprogramowanie SignCut na platformy Apple


LAPOS Q to najszybszy i najwygodniejszy sekwencyjny wieloprzebiegowy system rozpoznawania znaczników. Naklejki, etykiety i inne nośniki mogą być wycięte w dowolnych kształtach, a nawet na dużych powierzchniach. Znaki rejestru są odczytywane w poszczególnych segmentach w zależności od potrzeb, dzięki czemu precyzja pozostaje taka sama na dużych jak i małych projektach. Dodatkową opcją jest możliwość cięcia konturów za pomocą kodu kreskowego.

 

W zestawie znajduje się profesjonalne oprogramowanie tnące DrawCut PRO dla Windows. Nie tylko niezawodnie wykonuje zadania projektowe, ale też importuje wiele formatów plików graficznych i zarządza aplikacjami Print&Cut LAPOS Q, w tym automatycznym generowaniem konturów cięcia. DrawCut PRO posiada unikalny algorytm wektorowy do konwersji grafiki bitmapowej na pliki wektorowe. Ponadto zapewnia użytkownikowi rozbudowane funkcje tekstowe, opcje cieniowania i szkicowania.

 

W skład zestawu wchodzi oczywiście również solidny stojak i kosz zbierający. Dzięki tym dwóm elementom praca jest łatwiejsza i bardziej precyzyjna: rolki folii są odwijane płynnie, bez zacięć, a resztki folii są niezawodnie zbierane.

 

Dane techniczne:

wymiary: 92cm x 26cm x 26cm
maks. szerokość nośnika: 720 mm
maks. grubość nośnika: 1 mm
maks. wielkość cięcia: 630 mm
maks. prędkość cięcia: 960 mm/s
interfejs: USB
siła docisku: 50 - 750 g
podświetlany wyświetlacz LCD
waga bez opakowania: 12 kg
Waga z opakowaniem i stojakiem: 22 kg

Zobacz również proponowane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii