Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)
foil

Secabo FC50 - Ploter Stołowy

Secabo FC50 - Ploter Stołowy

Razem: 17 900,00 zł 22 017,00 zł brutto

Opis

Ploter stołowy Secabo FC50 wraz z oprogramowaniem jest idealny do produkcji małych partii i próbek projektowych. Doskonale sprawdza się przy produkcji magnesów, naszywek z twillu, składanych ulotek, cenników, wobblerów i innej galanterii reklamowej. Kompaktowy stół zapewnia maksymalną powierzchnię roboczą 35 cm x 52 cm i niezawodnie mocuje materiał do cięcia na stole z podsysem. Mata z filcu podkładowego umożliwia płynną pracę nawet przy całkowitym przecięciu materiału. Alternatywą dla noża ciągnącego są dwa narzędzia do toczenia rowków o różnych rozmiarach. Oznacza to, że w zależności od grubości papieru użytkownik będzie miał pewność, że posiada odpowiednie narzędzie do precyzyjnego wycinania przedmiotów i tworzenia rowków lub krawędzi do składania. Wielojęzyczne oprogramowanie do cięcia DrawCut PRO i wielofunkcyjny system rozpoznawania znaków LAPOS Q oraz pompa do podsysu są w zestawie.

LAPOS Q to najszybszy i najwygodniejszy na świecie system sekwencyjnego rozpoznawania znaków wielorejestrowych. Papier, karton, naklejki, etykiety i inne nośniki można wycinać dokładnie według konturów w dowolnych formach. Znaki rejestracyjne są odczytywane w poszczególnych segmentach, dzięki czemu precyzja pozostaje taka sama w trakcie przebiegu dużej powierzchni. Zadania obcinania konturów można łatwo odczytać za pomocą kodu kreskowego.

 

W zakres dostawy wchodzi wielojęzyczne, profesjonalne oprogramowanie do cięcia DrawCut PRO dla Windows. Nie tylko niezawodnie obsługuje zadania projektowe i graficzne oraz importuje wiele formatów plików graficznych, ale także kieruje aplikacjami Print&Cut firmy LAPOS Q, w tym automatyczną generacją konturów cięcia i linii rowków dla płaskiego plotera tnącego. DrawCut PRO posiada unikalny algorytm wektoryzacji do konwersji grafiki pikseli na pliki ścieżek i oferuje użytkownikowi obszerne funkcje tekstowe, cieniowania i zarysów.

PayPal