Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)
foil

Ploter Secabo C60 V

Razem: 4 750,00 zł 5 842,50 zł brutto

Opis

Wysoka jakość i precyzja cięcia sprawiają, że ploter Secabo C60 V jest niezawodnym, uniwersalnym urządzeniem do cięcia wszystkich materiałów powszechnie stosowanych w branży reklamowej. Ploter został zaprojektowany z maksymalną szerokością cięcia 63 cm i maksymalną szerokością nośnika 72 cm. Ploter charakteryzuje się całkowicie nową, wygodną nawigacją po menu i intuicyjną obsługą oraz unikalnym designem. Doskonale nadaje się do cięcia konturów LAPOS oraz do dołączonego oprogramowania do cięcia DrawCut LITE dla systemu Windows. W skład zestawu wchodzi również stabilna podstawa wyposażona w uchwyt na kółkach.

 

Panel sterowania plotera tnącego Secabo został zoptymalizowany pod kątem płynnego użytkowania i łatwego dostępu do wszystkich ważnych funkcji. Ulepszona nawigacja po menu powinny zapewnić jeszcze lepszy przegląd codziennej pracy.

 

W zestawie znajduje się oprogramowanie tnące DrawCut LITE dla Windows. DrawCut LITE nie tylko niezawodnie wykonuje zadania projektowe i układowe oraz importuje wiele formatów plików graficznych, ale także steruje aplikacjami Print&Cut LAPOS 2, DrawCut LITE posiada wiele narzędzi tekstowych, funkcji wektorowych, drukowania, dlatego też jest idealnym oprogramowaniem tnącym do szybkiego osiągania profesjonalnych wyników.

Opcjonalnym oprogramowaniem jest SignCut (Apple), bez możliwości wycinanie po obrysie (LAPOS)

 

Dane techniczne:

wymiary: 92cm x 26cm x 26cm 
maks. szerokość nośnika: 720 mm
maks. grubość nośnika: 1 mm
maks. wielkość cięcia: 630 mm
maks. prędkość cięcia: 600 mm/s
interfejs: USB
siła docisku: 50 - 500 g
podświetlany wyświetlacz LCD
waga bez opakowania: 12 kg
Waga z opakowaniem i stojakiem: 22 kgPayPal