Oprogramowanie DrawCut LITE do ploterów tnących
search
  • Oprogramowanie DrawCut LITE do ploterów tnących

NEPATA | DrawCut

575,00 zł netto
707,25 zł brutto

Oprogramowanie do druku i cięcia po obrysie

Opakowanie: online - klucz wirtualny
wersja: DrawCut LITE
Ilość
produkt w magazynie, wysyłka w 24h
help_outlineZapytaj o produkt
NEPATA | DrawCut

NEPATA | DrawCut

 

DrawCut to najnowocześniejsze, niezależne oprogramowanie do ploterów tnących.

Oprogramowanie DrawCut to kompletne narzędzie do przygotowania plików graficznych do druku i wycinania po obrysie

Wszystko, czego potrzebujesz aby skutecznie drukować i wycinać swoje projekty w jednym pakiecie oprogramowania DrawCut 

DrawCut oferuje użytkownikowi wszystkie niezbędne funkcje do tworzenia grafiki wektorowej oraz kontroli plotera tnącego.

To oprogramowanie nie tylko umożliwia wygodne tworzenie zleceń cięcia, ale także obsługuje importowanie wielu formatów plików z dobrze znanych aplikacji graficznych oraz wszystkich powszechnych formatów. Oprogramowanie jest szybkie do zainstalowania i automatycznie wykrywa podłączony ploter tnący.

Oprogramowanie jest dostępne w wielu różnych wersjach. Aktualizacja do pełnej wersji DrawCut PRO jest możliwa w dowolnym momencie.

System cięcia po obrysie LAPOS Q

Automatyczne tworzenie wykrojników,

Narzędzia do tworzenia i wycinania i edycji grafiki wektorowej

LAPOS Q to najpotężniejszy system cięcia konturowego na rynku. Obsługuje wiele znaczników dla bardzo długich plików cięcia, multi-scan w celu uniknięcia błędów odczytu, inteligentne wyrównanie w celu kompensacji zniekształceń drukowania, dynamiczne znaczniki do drukowania i cięcia na całej szerokości i długości nośnika, wektoryzację konturów do wycinania konturów zdjęć i map bitowych

Rozbudowane funkcje DrawCut sprawiają, że praca może odbywać się niezależnie od aplikacji takich jak CorelDraw, Adobe Illustrator i innych.

Instalacja jest prosta i zajmuje zaledwie kilka minut. Kreator instalacji prowadzi użytkownika przez niezbędne ustawienia. Następnie można natychmiast rozpocząć pracę.

Wszystko jest przejrzyście zorganizowane i łatwe do znalezienia.

DrawCut LITE

Łatwe w obsłudze, potężne oprogramowanie do edycji Twoich projektów i plików do wycinania. Zapewnia wiele specjalnych funkcji do tworzenia projektów nadających się do wycinania. Możesz swobodnie układać swoje grafiki i obiekty tekstowe, importować grafikę wektorową, a nawet ustawiać kolory do wycinania osobno.

DrawCut PRO

Pozwala wygodnie kontrolować ploter. Oprócz LAPOS Q otrzymujesz najlepszy na świecie system rozpoznawania znaczników do wycinania wzdłuż konturu. Funkcje takie jak "Wyrównaj tekst do ścieżki", "Rzuć cień", "spawaj tekst", rysowanie gwiazd, strzałek i innych kształtów oraz wiele innych opcji pomaga Ci być niezależnym od CorelDraw i Adobe Illustrator. DrawCut PRO jest także dostępny jako aktualizacja z wersji DrawCut LITE.

DrawCut EXPERT

Kompleksowy pakiet oprogramowania do cięcia, który z pewnością spełni wszystkie potrzeby funkcjonalne, wydajnościowe i ergonomiczne - z funkcjami i narzędziami do projektowania i układu znaków i naklejek, po produkcję banerów i plakatów. Efekty specjalne są spektakularne i unikalne w porównaniu z konkurencją. Ponadto DrawCut EXPERT zawiera kompletne biblioteki narzędzi tekstowych, narzędzi do krzywych, narzędzi bitmapowych, narzędzi obiektowych, potężną funkcję wektoryzacji oraz obszerne narzędzia do kontroli plotera i funkcje cięcia konturowego.

PORÓWNANIE FUNKCJI

LITE

PRO

EKSPERT

OBSŁUGA PLOTERÓW TNĄCYCH

Oprogramowanie DrawCut jest kompatybilne z wieloma różnymi modelami ploterów tnących różnych producentów. Obsługuje wiele popularnych marek, takich jak Roland, Graphtec, GCC, Summa, oraz wiele innych. 

PĘDZLE WEKTOROWE

Narzędzie do rysunków wektorowych 

ZAAWANSOWANE KSZTAŁTY

Strzałka, strzałka zaokrąglona, gwiazda, gwiazda zaokrąglona, gwiazda chaosu, spirala logarytmiczna i spirala Archimedesa (z liczbą pętli i punktem początkowym/kątem).

EDYCJA WĘZŁÓW

Dodawanie/usuwanie węzłów,  do krzywej, otwieranie/zamykanie kształtów, tworzenie ostrych, miękkich i symetrycznych węzłów. Interaktywny łącznik, automatyczne łączenie i wygładzanie.

CIĘCIE I USUWANIE

Oddzielanie i usuwanie grafiki wektorowej i map bitowych wzdłuż stałej ścieżki wektorowej

AUTOMATYCZNE SPAWANIE

Automatycznie przekształca pojedyncze kształty w jeden kształt i usuwa nakładające się na siebie obszary.

NARZĘDZIA POMIAROWE

Oblicza długości i pola powierzchni linii i obiektów zamkniętych

STRIPE DESIGN

Podział obiektu lub tekstu na paski. Szerokość początkowa, szerokość końcowa, odległość i liczbę pasków można skonfigurować

DROP SHADOW

Ustawienie koloru, przesunięcia x i y oraz wstawki (odstępu)

MODELOWANIE 3D

Specjalistyczne narzędzia do modelowania 3D do przekształcania obiektów wektorowych w obiekty 3D za pomocą narzędzi do obracania, wyciskania, krzywych, soczewek, cieni i świateł.

WYRÓWNANIE TEKSTU DO ŚCIEŻKI

Swobodne wyrównywanie tekstu do ścieżki lub kształtu i konfigurowanie dowolnego przesunięcia (również ujemny offset)

LAPOS

Cięcie konturowe z laserowymi punktowymi znacznikami cięcia

LAPOS Q

Automatyczne cięcie konturowe

OZNACZENIA EASY-LIFT

Specjalne haczyki są wycięte po wewnętrznej stronie liter i otworów  co znacznie ułatwia pracę.

SZYBKIE WYBIERANIE

Automatyczne tworzenie dodatkowych linii rozcinających ułatwiających obieranie.

TWORZENIE WYKROJNIKA

Wbudowane narzędzie do tworzenia wykrojników z dowolnej grafiki.

DaneTechniczne

System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32/64 bit), Windows 8, 8.1 (32/64 bit) and Windows 10 (32/64 bit), Windows 11 (32/64 bit)

obsługa ploterów: Secabo, Vulcan, Gunner, Roland GX, GS, Summa D, FX ,T, Graphtec CE5000, CE6000 and Mimaki CG i wiele innych.

Instalascja

Po zakupie produktu, należy odwiedzić oficjalną stronę producenta i zrealizować przesłany voucher kod, aby otrzymać klucz licencji umożliwiający pełną aktywację programu.

16 innych produktów w tej samej kategorii