AutoFlash VASTEX, moduł automatycznej rotacji głowicy
search
  • AutoFlash VASTEX, moduł automatycznej rotacji głowicy, Viscar
  • AutoFlash VASTEX, moduł automatycznej rotacji głowicy
  • AutoFlash VASTEX, moduł automatycznej rotacji głowicy
  • AutoFlash VASTEX, moduł automatycznej rotacji głowicy

VASTEX | AutoFlash

Moduł Autoflash do urządzeń utrwalających sitodruk do serii F, Airflash oraz RedFlash

Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
VASTEX | AutoFlash

VASTEX | AutoFlash

 

Moduł VASTEX AutoFlash - podnosi na wyższy poziom proces pracy z sitodrukiem -  rotacyjny Flash od Vastex.

AutoFlash obraca głowicę jednostki utrwalającej w miejscu nad paletą za naciśnięciem pedału nożnego i automatycznie obraca głowicę z dala od palety sitodrukowej po upływie ustawionego przez użytkownika czasu przebywania, aby zapobiec przypaleniu lub niedostatecznemu utrwalaniu farby na odzieży.

Wszystkie jednostki AutoFlash są teraz standardowo wyposażone w interfejs HMI (Human-Machine-Interface) do sterowania i wyświetlania czasu oczekiwania oraz kierunku obrotu głowicy. Bardziej widoczny z daleka niż poprzednie elementy sterujące, wyświetla również komunikat "gotowy" do następnego cyklu i poprawia proces pracy, reagując dokładnie niezależnie od tego, czy przełącznik nożny zostanie naciśnięty podczas lub po cyklu utwardzania lampy błyskowej.

Jednostka Auto Flash wyposażona jest w silnik przekładniowy DC o wysokim momencie obrotowym i mimośrodowy napęd ramienia, który uruchamia obrót głowicy stopniowo, zapewniając płynne uruchamianie i zatrzymywanie, a także przełącznik nożny z przewodem o długości 7 stóp (2 m) dla wygody operatora.

Funkcja "Breakaway Detent" zatrzymuje obrót głowicy w przypadku napotkania przeszkody, maksymalizując bezpieczeństwo operatora i minimalizując uszkodzenia głowicy utwardzającej, przekładni Auto-Flash i/lub maszyny do sitodruku.

Aktualizacja AutoFlash jest teraz oferowana we wszystkich modelach urządzeń Vastex: F-Series, RedFlash i Air-Flash

AutoFlash można stosować z suszarkami z serii:

  • F
  • AirFlash
  • RedFlash

Stosując AutoFlash możesz zdalnie sterować obrotem głowicy suszarki przy użyciu pedału nożnego. Urządzenie wyposażone jest w system bezpieczeństwa, który automatycznie wstrzymuje obrót, kiedy głowica trafi na przeszkodę. Użytkownik może samodzielnie ustawić, aby głowica obracała się zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w przeciwnym kierunku. AutoFlash zbudowany jest na bazie wysokiej jakości silnika, który gwarantuje płynny start i zatrzymanie się głowicy po wykonaniu obrotu. Pedał sterujący jest połączony z urządzeniem za pośrednictwem ponad 2-metrowego kabla.

AutoFlash dostępny jest w wersjach zasilanych prądem o napięciu 120 V lub 240 V.

Zobacz również proponowane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii