Folie do druku DTF, folie w arkuszach i rolkach, Hot peel | Cold peel

Folie do druku DTF

Sprzedajemy folie do druku w technologii DTF. Oferujemy tylko sprawdzone produkty, europejskich i południowokoreańskich producentów. W sprzedaży folie DTF (direct-to -film), kleje w proszku i akcesoria do druku dtf. W ofercie folie zrywane na gorąco (dtf hot peel) i klasyczne folie dtf, typu cold peel.

Folia PET o grubości 75 lub 100 mikronów przeznaczona jestdo produkcji aplikacji transferowych (termotransferów) przy użyciu technologii druku DTF (Direct To Film) i nadaje się do aplikacji na wielu podłożach tekstylnych. Folia obustronnie powlekana zapewnia dokładne i stabilne odwzorowanie kształtu grafiki oraz poprawny transfer na tkaninę.

Nasze folie charakteryzują się dużą wydajnością oraz dobrą absorpcją atramentu, umożliwiając precyzyjne, wysokiej jakości drukowanie i zapewniając żywe kolory.

Po wydrukowaniu folii należy pokryć zadruk specjalnym klejem proszkowym DTF, a następnie poddać wydruk procesowi utrwalania w tunelu grzewczym lub piecu transferowym. W ten sposób przygotowane nadruku DTF są gotowe do przeniesienia na odzież.

Folia DTF jest dostępna w formie arkuszy a także w rolkach o szerokości 30 cm, 42 cm i 60 cm, w długościach nawoju 25 oraz 100mb.

Aktywne filtry