DTF

Technika DTF to metoda druku cyfrowego na tekstyliach. Polega na drukowaniu wodnymi atramentami na specjalnej folii DTF. Następnie na nadruk nanosi się klej typu hot-melt, w proszku a to wszystko jest utrwalane ciepłem. Po tym etapie wydruk jest gotowy do przeniesienia na różne podłoża tekstylne za pomocą prasy termotransferowej. Ta technika zdobywa uznanie w produkcji i znakowaniu odzieży na dużą skalę. Pozwala na trwałe i elastyczne nadruki na różnych materiałach tekstylnych, w tym także na podłożach o nieregularnych kształtach (torby, czapki, akcesoria)

W Viscar sprzedajemy wszystkie niezbędne do pracy z DTF urządzenia i materiały eksploatacyjne. Zapewniamy sprawdzoną jakość urządzeń do dtf - drukarek dtf i ploterów rozcinających użytki, oferujemy folie do druku w technologii DTF. Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty, europejskich i południowokoreańskich producentów. W sprzedaży folie DTF (direct-to -film), kleje w proszku i akcesoria oraz coraz szersza gama urządzeń do druku

Aktywne filtry

Zodiac IntelliJet |DTF 2.0

Zodiac IntelliJet - inteligentna drukarka DTF all in one, DTF 2.0 to rewolucja w druku na dtf! Gwarantuje wysoką jakość druku, bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Drukarka w konfiguracji dtf 45cm, dtf 60cm oraz dtf 80cm.