Shaker i moduł utrwalający 80cm
search
  • Shaker i moduł utrwalający 80cm
  • Shaker i moduł utrwalający
  • Shaker i moduł utrwalający 60cm

Zodiac | Moduł utrwalający DTF

Urządzenie do utrwalania wydruków DTF z posypywarką

Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Zodiac | Moduł utrwalający DTF

Zodiac | Moduł utrwalający DTF

 

Moduł utrwalający Zodiac to doceniona na rynku konstrukcja do automatycznego posypywania proszkiem topliwym i utrwalania wydruków DTF

Moduł został zaprojektowany w taki sposób, aby konsumować jak najmniejsze ilości energii. Jest to jeden z najoszczędniejszych modułów / proszkarek DTF. W Module utrwalającym Zodiac zastosowano wydajne lampy IR, system cyrkulacji ciepłego powietrza oraz system filtrów węglowych dzięki któremu nie ma potrzeby odprowadzania spalin na zewnątrz pracowni. Dodatkowo Zodiac wyposażony jest we wstępne podgrzewanie proszku topliwego, dając lepsze efekty krycia białym lub czarnym proszkiem. Drukowanie staje się przyjemne i bezpieczne!

Zadbaj o czyste i wygodne środowisko pracy dzięki wielofunkcyjnemu filtrowi powietrza, który pozwala na pracę tunelu grzewczego nawet w zamkniętych pomieszczeniach, bez potrzeby usuwania dymu na zewnątrz. System recyrkulacji gorącego powietrza nie tylko sprawia, że urządzenie niemal nie generuje ciepła, ale też znacząco zmniejsza zużycie energii, dzięki czemu druk DTF jest teraz jeszcze bardziej opłacalny!

Moduł utrwalający Zodiac dostępny jest w szerokościach 450, 600, 800, 1300mm 

Moduł Utrwalający Zodiac sprzedawany jest zarówno w zestawach IntelliJet z drukarkami Zodiac jak i do zastosowania z innymi rolowymi drukarkami DTF dostępnymi na rynku.

Cechy charakterystyczne urządzenia:

- całkowicie automatyczny tryb pracy uruchamiany jednym przyciskiem

- redukuje zużycie energii o minimum 30% zapewniając ekonomiczną pracę i przyczynia się do ekologicznego działania urządzenia,

- recyrkulacja powietrza wewnątrz modułu suszącego, zapewnia efektywne wykorzystanie energii elektrycznej,

- wbudowany filtr eliminuje spaliny, dzięki czemu urządzenie może być używane w zamkniętych pomieszczeniach. Zastosowano dwa rodzaje filtrów.

- podgrzewany proszek pozostaje suchy i gotowy do użycia

- rolka odbierająca zadrukowaną folię z napinaczem zapobiega odkształcaniu się gotowych wydruków

- regulowana częstotliwość drgań shakera do kleju (dzięki temu maszyna pracuje ciszej oraz równomierne rozprowadza klej)

Urządzenie posiada dotykowy panel sterujący, dający możliwość edycji wszystkich parametrów utrwalania (prędkość przesuwu, podsys, częstotliwość pracy wytrzęsarki kleju, temperaturę wygrzewania, temperaturę wstępnego podgrzania folii), działając zarówno w trybie manualnym jak i w pełni automatycznym

Zobacz również proponowane produkty

5 innych produktów w tej samej kategorii