Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)
foil

Secabo TS7 SMART

Razem: 8 750,00 zł 10 762,50 zł brutto

Opis

Secabo TS7 SMART

Profesjonalne urządzenie do zastosowań na najwyższym poziomie - wahadłowa prasa transferowa TS7 SMART firmy Secabo jest profesjonalnym urządzeniem do zdobienia i wykańczania odzieży na najwyższym poziomie oraz pierwszą prasą termotransferowa firmy Secabo Made in Germany. Profesjonalne urządzenie ma modułową strukturę i dzięki temu stanowi optymalną podstawę do stworzenia w pełni zindywidualizowanego "konia roboczego". Dzięki komfortowemu, automatycznemu mechanizmowi wahadłowemu, prasa termiczna Secabo TS7 oferuje dużą przestrzeń roboczą do precyzyjnego umieszczania przedmiotów pod prasą. Duża płyta robocza o wymiarach 40 cm × 50 cm jest ustawiona w trybie portretowym, co dodatkowo ułatwia precyzyjne pozycjonowanie obiektów transferowych. Cechą specjalną Secabo TS7 jest możliwość umieszczania pod prasą wysokich obiektów (pudełka, skrzynki, grube drewno i metale) do wysokości do 100 mm, na których można uzyskać pełny zakres nacisku. Takie możliwości daje wysoki zakres regulacji głowicy z maksymalnym naciskiem do 250g/cm2. Niezależnie od tego, czy chcesz aplikować transfery na spodnie robocze, worki na siłownię czy grube kaptury, duży zakres regulacji zapewnia niezwykłą elastyczność.

Opcja SWING - dzięki kątowi wychylenia 110° operator może pracować w wygodnej i ergonomicznej pozycji roboczej. Kierunek obrotu prasy TS7 SMART może być ustawiony w prawo lub w lewo, dzięki czemu prasa doskonale pasuje do każdego środowiska. Automatyczne otwieranie i automatyczne odchylanie górnej płyty prasy termicznej TS7 SMART, ułatwia pracę i zapewnia jej płynny przebieg.

Prasa Secabo TS7 Smart jest odpowiednia dla wszystkich znanych metod termotransferu i może być stosowana we wszystkich obszarach tej technologii. Jak można oczekiwać od Secabo, TS7 SMART jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i może być obsługiwany również przez początkujących pracowników. Urządzenie wyposażone jest w cyfrowy sterownik, który pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury do 225 °C oraz czasu pracy do 999s dla pojedynczego transferu. Podobnie jak wszystkie produkty z serii TC SMART firmy Secabo, TS7 SMART posiada interfejs Bluetooth, który wraz z aplikacją Secabo SMART Transfer App oferuje kompletne instrukcje dotyczące wieloetapowego transferu oraz wiele innych wspaniałych dodatkowych funkcji. Prasa TS7 SMART jest kompatybilna z płytą grzejną Softheat SH7 i/lub Thermobase TB7, systemami szybkiej wymiany, wymiennymi płytami bazowymi i Secabo Slider oraz innymi akcesoriami Secabo.

 

 

To urządzenie dostępne jest także w leasinguPayPal