Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)
foil

Secabo - THE BEAST

Razem: 17 720,00 zł 21 795,60 zł brutto

Opis

Secabo The Beast

Najwyższej klasy profesjonalne urządzenie dla profesjonalistów - THE BEAST od Secabo, łączy w sobie nowo opracowaną inteligentną prasę termotransferową, unikalną membranową płytę grzewczą oraz podgrzewaną płytęroboczą, dolną.
THE BEAST jest prasą termiczną "made in Germany" firmy Secabo.
Dzięki swojej modułowej budowie, nowo opracowana prasa termiczna Secabo TS7 SMART w połączeniu z płytą grzewczą Softheat SH7 oraz Thermobase TB7 może sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom w zakresie wykończenia, znakowanie i zdobienia odzieży. Zestaw "The BEAST" działa szybko, chroni odzież i rozwiązuje problemy, które są powszechne podczas transferu.

Jest to bardzo wydajna prasa, dzięki której możliwe są wysokonakładowe i trudne nadruki, na odzieży oraz przedniotach nawet do 10cm grubości!!!


Nowa prasa TS7 SMART może być również sterowana za pomocą aplikacji Secabo, która posiada najbardziej rozbudowaną bazę danych i parametrów transferu, wśród dostępnych na rynku: Klient wybiera jedynie rodzaj podłoża (dzianina, tkanina) oraz pożądane medium transferowe, a aplikacja automatycznie pobiera odpowiednie ustawienia temperatury, czasu i ciśnienia. Główną zaletą aplikacji Secabo są proste instrukcje dla złożonych wieloetapowych procesów transferu.


Nowa technologia wgrzewania dla transferów bez śladów prasy - dzięki nowej płycie grzewczej Secabo SH7 Softheat, pneumatyczna membrana automatycznie dopasowuje się do podłoża. Ta nowa technologia grzewcza - Made in Germany - kompensuje nierówności takie jak szwy, kieszenie czy guziki i znacząco minimalizuje ślady po ogrzewaniu. Nawet lśniące kołnierze polo należą już do przeszłości. Płyta grzewcza Softheat jest gotowa do użycia już po trzech minutach nagrzewania i zużywa znacznie mniej energii elektrycznej niż konwencjonalna technika grzewcza. Wraz z nową bazą Thermobase TB7, nowy model Secabo oferuje podgrzewaną płytę roboczą (dolną)  jako rozszerzenie możliwości aplpikacji. Jest ona szczególnie zalecana dla wrażliwej odzieży, do druku na ploiestrach nie odpoernych na migrację kolorów, do druku na folii WhiteToner. Pozwala to na uzyskanie niższych temperatur transferowych, skrócenie czasu transferu i zminimalizowanie niepożądanych oznak (przebarwień, wybłyszczeń) na odzieży.


The BEAST
jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i może być obsługiwany również przez początkujących użytkowników. Urządzenie BEAST jest kompatybilne z systemami szybkiej wymiany, wymiennymi płytami podstawowymi oraz wysuwaną prowadnicą, jak również innymi akcesoriami Secabo. W celu zapewnienia płynnej pracy, dostarczamy również BEAST ze standardową płytą grzejną HP7, aby zoptymalizować każdą - i mamy na myśli absolutnie każdą - wymianę ciepła.

 

W zestaw The Beast wchodzi:

TS7 - baza typu swing

SH7 - membranowa płyta grzewcza

HP7 - standardowa płyta grzewcza

TB7 - dolna płyta podgrzewana

Qiuck Changer - system szybkiej wymiany płyt dolnych

 

 PayPal