Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)

Metalflex Mirror NV - folia flex metalizowana

Cena

26,00 zł
31,98 zł brutto
cena za mbRazem: 26,00 zł 31,98 zł brutto

Opis

Folia Metalflex NV jest to nowa seria flexów o metalicznym wyglądzie. Nowa seria (NV) charakteryzuje się większym połyskiem oraz krótszym czasem aplikacji. Dostępna w wielu kolorach - złotym, srebrnym, srebrnym matowym, zielonym, niebieskim, czarnym, czarnym matowym, białym, clear/transparentnym, antracytowym/charcoal, spectrum. 100% Polierstowa (bez szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych)

Wyjątkową cechą materiału jest jego bardzo wysoki połysk oraz krótki czas aplikacj (12 sekund) - materiał po aplikacji i zdjęciu podkładu na zimno, poostawia trwały lustrzany efekt!

Ponowne dogrzanie folii przez przekładkę papierową Kraft Paper, pozwoli na uzyskanie nadruku matowego, wtopionego w dzianinę ? tkaninę.

Folia termotransferowa Metalflex NV, to cienki i rozciągliwy materiał (elastyczność jest uzależniona od koloru folii), do efektowego ozdabiania odzieży. Folia posiada klejący podkład, pozwalając na wycinanie i wybieranie małych elementów.

 

Wycinanie:
w odbiciu lustrzanym

Wgrzewanie:
10 sekund, 150-160°C, nacisk lekki lub średni

Ściąganie warstwy nośnej:

na ciepło / na zimno (ściąganie folii na zimno pozwala na uzyskanie lustrzanego efektu)

Rekomendowane na materiały:
Bawełna, Ployester, Poly-cotton,

Pranie:
40°

Przechowywanie:
Aby osiągać najlepsze efekty aplikacji, materiał powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośrednich promieni słońca.

 


 

Szczegóły

  • Szerokość - 50 cm
  • Podana cena dotyczy - 1 m.b.
  • Cena - brutto
PayPal