Ultima Film Print Glitz
search
  • Ultima Film Print Glitz

ULTIMA FILM™ | Print Glitz

35,00 zł netto
43,05 zł brutto

Metaliczna, gładka, folia flex do druku solwentowego

Długość: 1 m.b.
Ilość
produkt w magazynie, wysyłka w 24h
help_outlineZapytaj o produkt
ULTIMA FILM™ | Print Glitz

ULTIMA FILM™ | Print Glitz

 

Ultima Film® PRINT GLITZ - Nowa folia flex do druku solwentowego z niepowtarzalnym efektem "metallic" przeznaczona do aplikacji na jasne i ciemne tekstylia.

Ultima Glitz jest gładka i elastyczna a metaliczna powierzchnia nadaje wyjątkowy efekt każdej aplikacji. Po wydrukowaniu i wycięciu ploterem lub ręcznie, aplikację należy pokryć folią transportową na przykład: Magic Mask, która dzięki swojej wytrzymałości nadaje się do kilkukrotnego użytku. Aplikację należy wykonać za pomocą prasy to termotransferu w temperaturze 150stopni przez 8-10sekund a folię transportową usunąć na ciepło. Folia Flex do druku solwentowego idealnie nadaje się do wykonywania logotypów, herbów, emblematów i wszelkich grafik na koszulki , na torby oraz na wszelkie tekstylia z wyjątkiem tkanin impregnowanych. W przypadku dużego nasycenia kolorów cięcie należy wykonać po całkowitym wyschnięciu wydruku.

Aplikacje termotransferowe wykonane za pomocą Ultima Glitz należy prać na lewej stronie odzieży w temperaturze do 60 stopni.

Aby otrzymać najlepsze efekty folię należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu chroniąc przed promieniami słonecznymi.

Opis

Druk
eko-solwentowy
lateksowy
solwentowy
Szerokość
50cm
Pełna rolka
25m

Zobacz również proponowane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii