Polecamy dodatkowe wymienne płyty robocze SECABO jako naprawdę sensowną inwestycję.

Zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze argumenty.

Secabo Heat Press Accessories

 

 

 

Argument 1: Wymienne płyty robocze dają lepsze rezultaty pracy.
Prosty transfer, jak np. na torbie bawełnianej, można łatwo wykonać przy użyciu zwykłej płyty, np. 40/40 lub 40/50cm. Ale są też sytuacje, które wymagają od użytkownika prasy znacznie więcej. Na przykład, gdy nadruk ma składać się z kilku kolorów, lub kilku łączonych transferów na tym samym podłożu (torba, kurtka, koszulka...). Albo gdy obszar do zadrukowania jest bardzo mały. Istnieje wtedy ryzyko uszkodzenia innych, gotowych już aplikacji. W takim przypadku specjalne wymienne płyty robocze są bardzo użyteczne, pomagają chronić tekstylia i osiągnać optymalne rezultaty.Argument 2: Wymienne płyty umożliwiają specjalne zastosowania
Płyta o wymiarach 12 x 38 cm nadaje się szczególnie do nadruku np. na rękawach, ale mamy również odpowiedni produkt do znacznie mniejszych motywów (np. płyta wymienna 8 x 12 cm). Okrągła płyta wymienna o ⍉15 cm, dzięki swojemu kształtowi może być stosowana z powodzeniem do zdobienia talerzy, drewnianych desek, płytek do sublimacji itp. A dzięki zastosowaniu nakładki Quick Change, wszystkie płyty można wymienić w ciągu kilku sekund. Wszystkie płyty pasują też do większości starych i nowych modeli pras termotransferowych Secabo ;-)

 


Argument 3: Większy komfort dzięki systemowi szybkiej wymiany płyt (Quich Change)
Nasze systemy szybkiej wymiany płyt Secabo umożliwiają jeszcze bardziej komfortową obsługę pras transferowych. W zależności od modelu prasy i wielkości płyty grzewczej, można zamontować obok siebie nawet do trzech płyt wymiennych. Specjalna konstrukcja nakładki Quick Change umożliwia łatwe pozycjonowanie odzieży na blatach roboczych.

Link do Quick ChangeArgument 4: Jeszcze szybsza praca dzięki Secabo Slide
Rozszerzenie Secabo Slide, zaprojektowane dla serii pras Secabo TC jest również oparte na zasadzie szybkiej wymiany blatów roboczych. Przekształca ono każdą prasę TC w praktyczną prasę dwupłytową. Dzięki dołączonemu adapterowi możliwe jest stosowanie starych modeli płyt roboczych. Podczas gdy te są w kilku prostych krokach mocowane po jednej stronie Slide, druga strona może być wykorzystana na dodatkową płytę standardową lub jedną z mniejszych płyt wymiennych. Montaż i obsługa są wygodne i nieskomplikowane a produktywność i wygoda pracy znacznie większa.


Płyty Secabo znajdziesz pod linkiem >>> Dodatkowe płyty SECABO