Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)

Papier transferowy FUN A4 WHITE Kalkomania

Cena

od 4,16 zł
cena za szt (w kompl. 100szt) nettoRazem: 5,38 zł 6,62 zł brutto

Opis

Papier transferowy do drukarek laserowych typu kalkomania (waterslide) - transparentny

Bardzo dobra jakość nadruku i rewelacyjna cena. Fun White to papier, dzięki któremu można drukować na wszystkich powierzchniach od tych najmniej trwałych jak tektura i plastik, po szklanki i porcelanowe kubki (dzięki możliwości utrwalenia w wysokiej temperaturze, nadruk będzie odporny nawet na zmywanie z zmywarkach).

Kalkomania Fun White to papier transferowy, przeznaczony do zadruku drukarkami laserowymi olejowymi i bezolejowymi. Sprawdź listę kompatybilnych drukarek, poniżej

 

 

Aplikacja:

papier typu CF134 Magic należy drukować w odbiciu lustrzanymPo wydrukowaniu i wycięciu wzoru nożyczkami, należy umieścić wydruk w ciepłej wodzie na ok 90 sek.

Następnie usunąć brzeg papieru podkładowego (białego) i ostrożnie przenieść transfer na przedmiot przeznaczony do zdobienia (kubek, tależyk itp) i dociskając nadruk jednocześnie usunąć cały papier podkładowy. Papier typu CN 134 należy przenosić drukiem do płaszczyzny przedmiotu

Usunąć nadmiar wody z kalkomanii miękką szmatką lub raklą, odstawić do wyschnięcia na min 2 godziny

Zalecamy utrwalenie nadruku, wygrzewając przedmiot w piecyku o temp 200°C przez 5 minut (należy zastosować wstępne dogrzewanie przedmiotu przez ok 2 min). Utrwalanie w piecu należy przeprowadzić po całkowitym wyschnięciu aplikacji (min. 2 godziny)

Po utrwaleniu wzór będzie odporny na zmywanie.

Ze względu na różnorodność materiałów, przed wykonaniem prac należy bezwzględnie wykonać próby aplikacji

 

Rekomendowane na materiały:
Kalkomania Fun White przeznaczona jest do nanoszenia nadruków na wielu powierzchniach: Porcelana, kamionka, szkło, metale, tektura, plastik, drewno

Uwaga!
Podczas drukowania papieru, należy bezwzględnie stosować ustawienia wydruku z tabeli kompatybilności. Uszkodzenia drukarki spowodowane złą konfiguracją druku, oraz ew. uszkodzenia drukarek nie znajdujących się na liście - nie podlegają naprawom w ramach fabrycznych gwarancji.

Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów, a przed zamówieniem większej partii dokonanie stosownych testów. Zwroty lub zamiany papieru na inny nie są przez nas przyjmowane.

 

 

Tabela kompatybilności:

Szczegóły

  • Podana cena dotyczy - 1 arkusz A4
PayPal