Drukarka DTF Zodiac IntelliJet – czy to juz rewolucja w druku dtf?

Drukarka DTF Zodiac IntelliJet – czy to juz rewolucja w druku dtf?Drukarka DTF Zodiac IntelliJet – na czym polega zmiana w druku dtf?

Szukasz niezawodnej i wydajnej drukarki DTF, która zapewni Ci doskonałe rezultaty druku? Poznaj Zodiac IntelliJet - maszynę stworzoną z myślą o użytkownikach, którzy planują przejście z zlecania druku „na zewnątrz” na własną produkcję. Urządzenie zostało wyposażone w funkcje ułatwiające druk i czyniące drukowanie białym tuszem znacznie bezpieczniejsze niż dotychczas! ZodiacIntelliJet to pierwsza drukarka z systemem automaitenence i wyjątkowo ekologicznym modułem utrwalania nadruku.

Dlaczego Zodiac IntelliJet to najlepszy wybór?

  • Zbudowana pod DTF - nie przeróbka Epsona: Zapomnij o problemach z adaptacją drukarek Epsona do druku DTF. Zodiac IntelliJet został zaprojektowany od podstaw do druku na foliach, co gwarantuje jego niezawodność i optymalną wydajność.

  • Dodatkowe zabezpieczenia: Drukarka posiada szereg zabezpieczeń, które minimalizują ryzyko awarii i zapewniają długą żywotność głowic drukujących. Mokre captopy automatycznie zalewane wodą destylowaną zapobiegają zasychaniu tuszu, a system napięcia folii gwarantuje precyzyjne i stabilne podawanie materiału.

  • Łatwość czyszczenia głowic: Zapomnij o stresie i czasochłonnym, kosztownym czyszczeniu głowic. W Zodiac IntelliJet wystarczy jeden krótki cleaning, aby głowice były gotowe do pracy nawet po dłuższej przerwie. Nasza drukarka demo pracuje nie częściej niż dwa razy w tygodniu pozostając w znakomitym stanie technicznym

  • Doskonała jakość druku: Drukarka wykorzystuje głowice Epson i1600 lub i3200, które zapewniają trwałość, wysoką rozdzielczość i precyzję druku. Możesz wybierać spośród różnych konfiguracji głowic, aby dopasować wydajność drukarki do swoich potrzeb.

  • Maszyna all-in-one: Zodiac IntelliJet to kompletne rozwiązanie do druku DTF. W zestawie znajdziesz drukarkę, dedykowany shaker i piecyk do utrwalania kleju.

  • Ekologiczny i bezpieczny druk: Piecyk Zodiac IntelliJet posiada system filtrów, który oczyszcza powietrze z dymu i pyłów, dzięki temu drukarka może być używana w zamkniętych pomieszczeniach bez konieczności odprowadzania dymu na zewnątrz.

  • Kompatybilny z oprogramowaniem CadLink: Drukarka Zodiac IntelliJet działa z oprogramowaniem CadLink, jednym z najlepszych programów do zarządzania drukiem. Pełna kontrola kolorów i kosztu druku w jednym oprogramowaniu.

  • Atrakcyjne ceny tuszy: Oferujemy rozsądne ceny tuszy, a dla użytkowników, którzy kupią drukarkę Zodiac IntelliJet, oferujemy dodatkową, specjalną zniżkę na tusze przez pierwszy rok użytkowania.

Zodiac IntelliJet - drukarka DTF, która odmieni Twoją firmę!

Jeśli szukasz niezawodnego i wydajnego rozwiązania do druku DTF, skontaktuj się z nami już dziś! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać drukarkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.