Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)
foil

Secabo - THE BEAST (white toner)

Razem: 15 990,00 zł 19 667,70 zł brutto

Opis

Secabo the beast white toner

Absolutnie profesjonalne urządzenie do zastosowań na najwyższym poziomie - The BEAST White Toner firmy Secabo łączy w sobie nowo opracowaną inteligentną prasę transferową, unikalną membranową płytę grzewczą oraz podgrzewaną płytę podstawową.

Dzięki modułowej budowie, nowo opracowana prasa Secabo TS7 SMART w połączeniu z płytą grzejną SH7 Softheat oraz termobazą TB7 jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym aplikacjom.
The BEAST White Toner działa szybko, chroni tekstylia i rozwiązuje typowe problemy podczas transferu. Prasa może być również sterowana za pomocą aplikacji Secabo.
Posiada ona obecnie najbardziej rozbudowaną bazę danych z parametrami transferu dostępną na rynku: użytkownik wybiera rodzaj tkaniny i medium transferowego i automatycznie otrzymuje odpowiednie ustawienia temperatury, czasu i ciśnienia.
Dużą zaletą aplikacji Secabo są proste instrukcje dla złożonych wieloetapowych procesów transferu. Nowa technologia wgrzewania transferu bez pozostawiania śladów - dzięki innowacyjnej płycie grzewczej Secabo SH7 Softheat membrana automatycznie nadmuchuje się po zamknięciu prasy.
Ta nowa technologia grzewcza - również produkowana w Niemczech - kompensuje nierówności takie jak szwy, kieszenie czy guziki i znacząco minimalizuje ślady ciepła. Nawet lśniące kołnierze polo należą do przeszłości.
Zbyt duży nacisk i temperatura w problematycznych miejscach, takich jak guziki, kołnierz, obszycie i szew, są minimalizowane. Miękka płyta grzejna jest gotowa do użycia już po trzech minutach ogrzewania i zużywa znacznie mniej energii elektrycznej niż standardowa prasa termotransferowa.
Z nową termobazą TB7, Secabo oferuje również podgrzewaną płytę podstawową jako rozszerzenie. Jest ona szczególnie zalecana dla delikatnych tekstyliów. Dzięki temu produktowi, szczególnie trudne transfery białego tonera mogą być przeprowadzane bez żadnych problemów. Ciepło pochodzi również z dołu, gdy używana jest podstawa termiczna. Ogólnie rzecz biorąc, umożliwia to obniżenie temperatury transferowania, skrócenie czasu transferu i zmniejszenie ilości odcisków na tekstyliach. Jak zwykle Secabo, BEAST White Toner jest prosty w użyciu i może być używany również przez początkujących użytkowników.
BEAST jest kompatybilny z systemami szybkiej wymiany, zdejmowanymi płytami, HP7 oraz innymi akcesoriami firmy Secabo. Należy pamiętać, że standardowa płyta grzejna HP7 musi być zakupiona również do innych procesów transferu, takich jak sublimacja.

 

W skład zestawu Secabo The Beast White Toner wchodzą:

TS7 - baza typu swing

SH7 - membranowa płyta grzewcza

TB7 - dolna płyta podgrzewana

PayPal