Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)
foil

Azon MASON

Opis

MASON_web_new

 

Zaprojektowany, aby sprostać wysokim wymaganiom.


Azon Mason to nowa generacja drukarek Azon UV. Maszyna, która pomieści szeroką gamę materiałów takich jak PET, ABS, poliwęglan, TPU, drewno, kamień, szkło, ceramikę, płótno, skórę i wiele innych materiałów. Może drukować na przedmiotach do 100 mm wysokości. Azon Mason jest idealny do drukowania drobnych szczegółów na powierzchniach płaskich i lekko zakrzywionych. Technologia Azon Mason dostarcza fotograficzną jakość obrazu we wszystkich trybach drukowania, dzięki swojej rozdzielczości 2880 dpi. Znakomita trwałość tuszy UV LED zapewnia wysokiej jakości produkty końcowe.

 

Nowa jakość kolorowych tuszy UV TurboJet


W celu spełnienia wymagań biznesowych klienta, konfiguracja atramentu jest możliwa w dwóch wariantach: CMYK + biały lub CMYK + 2 x biały + 2x lakier w połysku. Nowe atramenty UV turboJet, które są dostępne tylko w nowym Azon Mason poprawią jakość druku i przedłużą żywotność głowicy drukującej. Żywe i kolorowe wydruki można zastosować na wszelkiego rodzaju materiałach jak m.in: kamień, szkło, drewno, tworzywa sztuczne.

 

Zaawansowane oprogramowanie Azon RIP dla niezwykłych efektów specjalnych


Azonprinter uruchomił idealne dopasowane, w pełni pełni funkcjonalne oprogramowanie Azon RIP, które oferuje wiele funkcji, narzędzi i dodatków. Drukowanie do 5 warstw w trybie inline w zależności od rozdzielczości i zmiany liczby stosowanych dysz. Mason pozwala wydrukować napisy alfabetem Braille'a. Oprogramowanie pozwala użytkownikom błyskawicznie wybrać odpowiednio zdefiniowane ustawienia, dla swoich najbardziej popularnych aplikacji, które znacznie zwiększy wydajność drukarki oraz ograniczy czas pracy.

 

Zaawansowany system bulk-ink

 

Azon Mason wypozażony jest w nowe, specjalnie zaprojektowane zbiorniki na atrament - Azon Conti (typu CISS), Takie rozwiązanie zastosowano w celu spełnienia wymagań dla druku o bardzo wysokich nakładach. Każdy zbiornik posiada 500 ml atramentu i nowy moduł recyrkulacji atramentu białego. W rezultacie, pojemniki z tuszem mogą być uzupełniane z butelek z atramentem nawet w czasie druku, a strata tuszu jest zminimalizowana.

 

Trwałość i niezawodność
 

W przeciwieństwie do poprzednich generacji drukarek z systemem taśmowym, w maszynie taej wdrożono siłownik i prowadnice z systemem śrubowym, umożliwiające ruch z maksymalną dokładnością. Azon Mason posiada laserowy czujnik regulacji, który pomaga dostosować pozycję głowicy drukującej. Elektronika poprawia i zapewnia stabilność podczas całego procesu druku.

 

SPECYFIKACJA:


Model - Azon MASON
Technnolofia druku - Atramentowa (Piezo 180 dysz na kanał)
Max wymiar druku - 590 mm x 750 mm
Max grubość podłoża - 100 mm
Typ atramentu -  CMYK + W / CMYK + WGInk - UV LED
Rozdzielczość - 2880 dpi
Pobór mocy - 264 W (w trybie czuwania 60,5 W)
Warunki pracy - Temperatura od 20 do 30 ° C, wilgotność względna 45% do 80%
Oprogramowanie drukarki - Azon RIP
wymiary - (DxSxW) 1310 x 1200 x 820 mm
Waga - 230 kg


 

Prowadzimy autoryzowany serwis drukarek DTG Azon. Aby zapytać o szczegóły, prosimy o kontakt z naszym działem: serwis@viscar.pl

To urządzenie dostępne w leasingu:
 leasing pras viscar

O szczegóły oferty prosimy pytać telefonicznie pod numerem 509 111 937

 

PayPal