Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)
foil

Azon DTS MATRIX

Azon DTS MATRIX

Opis

Rozszerzona wydajność i kreatywność do 200 mm wysokości

Azon MATRIX jest drukarką UV jedyną na rynku, która umożliwia zadruk do 200mm wysokości. Z opcjonalnymi rozmiarach S, M i L stołami roboczymi: 600 mm x 1200 mm / 600 mm x 1800 mm / 1100 mm x 2500 mm, które umożliwiają drukowanie na ciężkich materiałach do 100 kg.. Drukuje bezpośrednio na wszelkiego rodzaju materiałach takich jak PET, ABS, poliwęglan, TPU, drewno, kamienie, szkło, ceramika, płótno, aluminium i skóra. Azon MATRIX stanowi idealne rozwiązanie dla użytkownika przez korzyści z niższych kosztów eksploatacji. Umożliwia solidny druk przemysłowy, w tym ciężkich sztywnych materiałów i wysokiej jakości wymagań drukarskich. dyski USB, smartphone przypadkach, zapalniczki, długopisy etc.) Azon MATRIX pokrywa szeroki zakres zastosowań drukarskiego biznesu. Jego solidna konstukcja, elegancki stół podciśnieniowy, w pełni funkcjonalny program Azon RIP i technologii atramentu Azon DTS zapewniają doskonałe rezultaty na każdym wydruku.


Niezawodny i kompatybilny System

Azon serii MATRIX posiada funkcję precyzji śróbowej co zapewnia wysoką niezawodność i powtarzalność, która zwiększa wydajność i dokładność. Dzięki zastosowaniu łożysk kulkowych pomiędzy szyną a blokiem co umożliwia, że prowadnica liniowa osiągna bardzo precyzyjny ruch liniowy. Jego aluminiowa rama zmniejsza wibracje, a jego Strefowy stół próżniowy utrzymuje nośniki stabilnie, aby zapewnić precyzyjne drukowanie. Zmniejszone interwencje operatora gwarantuje lepszą wydajność.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków


Zdolności do obsługi szerokiej gamy zastosowań

Przy rozdzielczości 2880 dpi wydruki Azon MATRIX są przybliżone do jakości fotograficznej.
Azon MATRIX drukuje na praktycznie każdym możliwym materiale. W związku z tym może być bardzo użyteczny w różnych branżach o wysokiej jakości druku jak przemysł skórzany, grafiki wystawiennicze, dekorace wnętrz, przemysł migowy, przemysł meblarski itp.

Tryb zabezpieczeń podwójnego automatycznego wykrywania grubości mediów i ochrony głowicy umożliwia bezpieczne drukowanie, jednocześnie potężne zbudowany strefowy system próżniowy utrzymuje materiał płaski i umożliwia drukowanie na miękkich i cienkich materiałach z niezwykłą precyzją. Ulepszone ustawienia multimedialne zwiększają wygode pracy.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Rotax adapter do druku cylindrycznego

Możliwości druku cyfrowego zostały podwojone ze specjalnie zaprojektowanym adapterem obrotowym. Rotax umożliwia drukowanie na szerokiej gamie przedmiotów cylindrycznych o średnicy od 41 mm do 127 mm i wysokości do 279 mm. Druk na cylindrycznych i stożkowych obiektach takich jak kieliszki, kubki, świece, rurki, puszki, zbiorników, wazony, nagrody i wiele więcej. Rotax ułatwia drukowanie cylindryczne wydajne i precyzyjne, dostarczając zarówno białe jak i wydruki w pełnym kolorze.


rotax


Prowadzimy autoryzowany serwis drukarek DTG Azon. Aby zapytać o szczegóły, prosimy o kontakt z naszym działem: serwis@viscar.pl

To urządzenie dostępne w leasingu:

leasing pras viscar

O szczegóły oferty prosimy pytać telefonicznie pod numerem 509 111 937

 

PayPal