Ta witryna używa Coookies! Przebywając na niej akceptujesz naszą politykę cookies. [ Akceptuję ]

NEWSLETTER

VISCAR.PL

YT

Viscar

Koszyk: (pusty)

Cad-Color SuperTEK™ Sublistop - folia III generacji

Cad-Color SuperTEK™ Sublistop - folia III generacji
Cena

56,00 zł
68.88 zł brutto
cena za mb


Razem: 1 242,00 zł 1 527,66 zł brutto

Opis

SuperTEK™ Sublistop. Nowy, rewolucyjny flex do druku solwetem, trzeciej genaracji, z serii SuperTEK™ z blokadą migracji barwników sublimacyjnych. Folia jednocześnie bardzo trwała i miękka w dotyku. Folia do druku solventem z czarnym podkładem.

Serię folii III genaracji - SuperTEK™ wyróżnia także nowa, niedostępna do tej pory cecha dla folii termotransferowej do druku możliwość aplikacji na wyjątkowo szerokiej gamie podłoży. Dzięki nowej formule aktywowanego termicznie kleju - STiX2™ - ta folia doskonale sprawdza się do wykonywania aplikacji na bawełnie, materiałach sztucznych, jedwabiu, sztucznej skórze, a nawet na impregnowanych i lakierowanych podłożach. Dlatego folie serii SuperTEK™ są jedynym na rynku produktem pozwalającym na drukowanie termotransferów niemalże na wszystkim.

SuperTEK™ Sublistop wyróżnia także nowa technologia blokady przenikania kolorów z tekstyliów barwionych sublimacyjnie - po raz pierwszy wykorzystano powłokę zbudowaną na bazie węgla, dzięki temu znacznie zminiejszono grubość folii, zwiększając jednocześnie jej elastyczność .

 

Grubość:
120 mikronów
Rekomendowane na materiały:
Barwione sublimacyjnie poliestry, oraz mieszanki nbawełny z poliestrami, nylon,  materiały lakierowane, sztuczna skóra, neopren, cordura, skóra naturalna
Aplikacja:

5sek.
140-150 st.C, nacisk średni
usuwanie folii transportowej - na ciepło / gorąco (po ok 5 sek.)
dogrzewania 5 sekuna przez papier zabezpieczający Kraft.

Pranie:
do 60stC
Przechowywanie:
Aby osiągać najlepsze efekty aplikacji, materiał powinien być przechowywany zafoliowany, w chłodnym i suchym i zacienionym miejscu.
Szerokość rolki:
50cm
Minimalne zamówienie:
Pełne rolki - 25mb


Szczegóły

  • Rabaty - pow. 25mb
  • Podana cena dotyczy - 1 mb.
PayPal